Tüm Çeviri Uygulamalarını Unutun: Bu Yapay Zeka Aracı, Kendi Sesiniz ile Onlarca Dilde Konuşmanızı Sağlıyor!

İngilizce başta olmak üzere birçok farklı dünya dilini öğrenmek ve o dilde kusursuz bir şekilde konuşabilmek için aylarımızı hatta yıllarımızı harcamamız gerekiyordu. Ancak 2023 yılı ile beraber gelişimini hızlandıran yapay zeka teknolojisi, bu durumu adeta kökten değiştirdi ve insanların yabancı dil sorunlarını büyük ölçüde çözmeye başladı. Öyle ki, HeyGen isimli bir araç, kullanıcıların bizzat kendi sesi ile birçok farklı dilde kusursuz şekilde konuşabilmesini sağlayarak, yeni teknolojinin geldiği son noktayı gözler önüne serdi.

Detaylar ?

Eğer siz de yabancı dil sorunu ile boğuşuyor ve farklı dillerde sesli çeviriler yapmak istiyorsanız size bir yapay zeka aracı önerimiz var.

HeyGen isimli yapay zeka destekli video platformu, kullanıcıların bizzat kendi sesi de dahil olmak üzere birçok farklı tonda onlarca dilde sesli ve görüntülü tercümelere imza atıyor.

Platformda bulunan “Video Translate” isimli araç ile beraber gerçekleştirilen tercümeler, kullanıcıların yüklediği sesli videoları dakikalar içerisinde istenilen dilde tekrardan oluşturuyor.

Günümüzde bu çeviri türünü yapabilen birçok yapay zeka aracı var, ancak HeyGen’in mevcut videolarda konuşan kişilerde gerçekleştirilen ses optimizasyonu ve dudak hareketleri düzenlemeleri sayesinde diğerlerinden çok daha önde olduğunu söyleyebiliriz.

İşte HeyGen’in kusursuz çeviri örneklerinden sadece biri:

HeyGen üzerinden video çevirileri oluşturmak için platformda yer alan Video Translate bölümüne tercüme edilmesini istediğimiz bir videoyu yüklüyoruz.

Ardından videonun HeyGen tarafından desteklenen 40 dilden hangisine çevrileceğini seçiyoruz.

Dil seçimini yaptıktan hemen sonra ise çeviri işlemi için ödeme yapmamız gerekiyor. Ancak üzülmeyin, HeyGen platforma kayıt olan herkese bir adet kredi vererek, video çeviri işlemini bir kez ücretsiz olarak gerçekleştirmemize olanak tanıyor.

Ödeme işleminin ardından istediğimiz dilde konuşabildiğimiz videolar, dakikalar içinde oluşturuluyor.

HeyGen’de ayrıca 100’den farklı avatar ve 300’den fazla ses seçeneği ile sıfırdan profesyonel sunum videoları da oluşturulabiliyor.

Peki siz HeyGen’in çeviri performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x