Steam’in TL Kararından Önceki Son İndirim Dönemi: Cadılar Bayramı İndirimleri Bugün Başlıyor

Steam 20 Kasım’dan itibaren Türk Lirası ile oyun satışı yapmayacak. Bu haberin oyuncular arasındaki şok etkisi devam ederken bir yandan da gözümüz köprüden önceki son çıkış olan Steam Cadılar Bayramı İndirimleri’nde. Steam Cadılar Bayramı İndirimleri ise bugün itibariyle başlıyor.

Steam’de 20 Kasım’dan itibaren yalnızca dolarla alışveriş yapableceğiz.

Kurdaki istikrarsızlıktan ötürü alınan bu kararla birlikte 2014 yılından beri TL ile alışveriş yapabildiğimiz Steam’de bu dönem kapanıyor ve yerel fiyatlandırma gibi avantajlarımızı da maalesef kaybediyoruz.

TL ile oyun satışının bitişinden önceki son büyük indirim dönemi ise Steam Cadılar Bayramı İndirimleri.

Steam’in her sene Cadılar Bayramı döneminde düzenlediği bu indirimler teması gereği daha çok korku oyunlarını barındırıyor. Farklı kategorilerdeki oyunlar da kimi zaman bu indirimlere dahil olsalar da bu dönemde bizi daha ziyade korku-hayatta kalma oyunları bekliyor.

Peki Steam Cadılar Bayramı İndirimleri ne zaman başlayacak?

Bugün, yani 26 Ekim’de TSİ 20:00 itibariyle Steam Cadılar Bayramı İndirimleri başlayacak ve bu indirim dönemi 2 Kasım’a kadar devam edecek. Oyuncular yukarıda da bahsettiğimiz üzere daha ziyade korku oyunlarında büyük indirimler görecekler. Dikkat çeken indirimleri ise sizlerle paylaşacağız.

Saha büyük indirimler gördüğümüz etkinlikler ise Steam’in mevsimsel indirimleri oluyor. Maalesef TL kararının yürürlüğe girmesinden yalnızca bir gün sonra başlayacak Steam Sonbahar İndirimler’ne ise yetişemeyeceğiz.

Kısacası Steam Cadılar Bayramı İndirimleri hala TL üzerinden fiyatlandırılırken değerlendirebileceğimiz son indirimler olacak. Kısacası bu dönem köprüden önceki son çıkışımız gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x