Rade Krunic: Sabırsızlıkla Fenerbahçe’yi bekledim

Süper Lig’de şampiyonluk hasretini sona erdirmek için her türlü fedakarlığı yapan Fenerbahçe, uzun süredir peşinden koştuğu Milan’ın orta sahası Rade Krunic’i sezon sonuna kadar kiraladı.

Rade Krunic, takımla çıktığı ilk antrenman öncesi Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

“Burada olmaktan çok mutluyum”

Sabırsızlıkla bu anı beklediğini dile getiren oyuncu, ”Burada olduğum için gerçekten kendimi mutlu hissediyorum. Dün tesisteydim ve antrenman yaptım. Her şey yolunda. Bugün de takımla ilk antrenmanımı yapmış olacağım.” dedi.

Edin Dzeko ile çok defa konuştuk. Özellikle bu ay Fenerbahçe’ye bir an evvel gelmek istedim. O da aynı şekilde benim burada olmamı istedi. Onunla yapmış olduğumuz konuşmalarda genelde bana Fenerbahçe ile alakalı çok güzel şeyler söyledi. Ben de onun gibi burada olmaktan dolayı çok mutluyum.

“Dzeko ve Zajc ile konuştuk”

Sabırsızlıkla Fenerbahçe’yi beklediğini söyleyen Krunic sözlerini şöyle tamamladı:

Taraftarlara minnettarım. Onlara çok teşekkür ediyorum. Nasıl ki onlar benim buraya gelmemi istediler, çok fazla istediler. Ben de aynı şekilde Fenerbahçe’nin oyuncusu olmayı çok ama çok istedim. Zaten Edin Dzeko ve Miha Zajc ile de konuşmuştuk. Buradaki atmosferden ve taraftarlardan onlar da bana bahsettiler. Fenerbahçe’ye katılabilmek adına sabırsızlıkla bu anı bekledim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x