Mevlüt Erdinç’in Çocukları Üzerinden Şantaj Yaptığını İddia Ettiği Eşi Hakkındaki Dehşete Düşüren Paylaşımları

Eski milli futbolcu Mevlüt Erdinç, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla eşinin 5 aydır çocuklarını kendisine göstermediğini ve 1 milyon Euro yatıracağını vadedince oğluyla telefonda görüşebildiğini iddia etti. Mevlüt Erdinç’in iddialarına göre, Talep Erdinç’ten 5 aydır haber alamıyor ve çocuklarını görmek için parayla şantaj yapılıyor…

Mevlüt Erdinç’in Instagram paylaşımlarına Twitter’da Fransa futbolu paylaşımları yapan ‘Ligue 1 Türkçe’ hesabının çevirisiyle birlikte bakalım.

Çeviri kaynak: Ligue 1 Türkçe

Fransa’da PSG forması giyen; ülkemizde Başakşehir, Antalyaspor ve Fenerbahçe’den hatırladığımız eski milli futbolcu Mevlüt Erdinç eşi hakkında ortaya attığı iddialarla ağzımızı açık bıraktı.

Mevlüt Erdinç’in eşi Taleb Erdinç hakkında yaptığı açıklamalara birlikte bakalım.

“Eşim Taleb Erding’ten 5 aydır haber alamıyorum. Nerede olduklarını bilmiyorum, çocuklarımı bana göstermiyor. Bu durumu artık herkesin bilmesini istiyorum çünkü benden para almak için şantaj yapması insanlık dışı bir davranış.”

“Eşime mail yoluyla ulaştım ve kendisinin hesabına 1M € yatıracağımı söyledim. Bu sözlerimin ardından cumartesi günü oğlum beni görüntülü aradı. Kariyerimin başında benimle evlenen ve kariyerime son verdiğim günün ertesi benden ayrılma kararı alan, bugüne kadar çok sevdiğim eşim…”

“Para hiçbir zaman çok değer verdiğim bir şey olmadı. Çocuklarım ve anneleri hiçbir zaman yokluk görmediler ve bundan sonra da görmeyecekler çünkü benim değerlerim böyle ve üzerime düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceğim. Para önemsiz benim için.”

“Eşimin ailesi beni arayarak çocukların benim olmadığını söyledi. Sürekli şehir dışında olduğum için DNA testi talep ettim. Kabul etmediler ve çocuklarımı göstermiyorlar. Nasıl bı kadar kötü olabilirsiniz? Para tüm aileleri yıkıyor maalesef.”

“18 yıllık profesyonel bir kariyer. Beni tanıyanlar ne denli sorumlu, dürüst, saygılı ve yardımsever biri olduğumu biliyorlar. Hiç kendimi düşünmedim, dünyanın en güzel mesleğini yaptım ve sahada her zaman her şeyimi verdim.”

“Depresyon ve bağımlılıklarımdan kurtulmak için eşimin desteği olmadan her şeyi yaptım ve tedavi oldum. Kendisiyle ancak 5 ay sonra 1 M€ teklif ettikten sonra tekrar iletişim kurabildim, bu durumun herkes tarafından bilinmeye değer bir konu olduğunu düşünüyorum.”

“Taleb (eşi) evlilik iyi günde kötü günde beraber zor günlerde birbirine destek olmaktı, sen de çok iyi biliyorsun ki ben hep sizin iyiliğinizi isterim. Parayı ben kazandım ama başkaları çıldırdı oysa ben seni kendimden daha zengin yaptım ama olsun ailemsiniz hak ediyorsunuz.”

“Kendisi çocukların benim olmadığını ve bana göstermeyeceğini söyledikten beş ay sonra DNA testi yapalım teklifimi geri çevirdi, bu şantajlar midemi bulandırıyor.”

“Ben daima kötülüğe iyilikle cevap veren birisiyim. Benim vicdanım rahat, çocuklarımın annesinin yalnızca iyiliğini istiyorum. Her zaman olduğu gibi tek isteğim iyi ve rahat bir yaşamınızın olması. Kötülük sahibine döner. Neyse ki ilahi adalet var.”

“Bu iş burada bitmeyecek. Sana ve çocuklarıma sahip çıkmaya devam edeceğim. Çocukları hak etmediğimi söyleyen ailen, benim çocuklarımın mutluluğuna karar veremez.”

“Sen mükemmel bir kadın ve annesin fakat ailenin etki ve korkusu altında kalarak çocuklarını düşünmedin. Üstelik onları benden gizledin. Senin ailen bizdik. Çocuklarımı görmek istiyorum ve buna en az senin kadar hakkım var. Bu onlar açısından önemli ve üzücü ama bir tepki vermek zorundaydım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x