Kısmetse Olur Sunucusu Öykü Serter Twitter’dan Siyasilere Patladı “Gıy Gıy Gıy Yettiniz Be!”

Şimdilerde Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programının sunuculuğunu yapan ünlü isim Öykü Serter, Twitter hesabında isyan etti. Seçim öncesi herkesin bir tarafa yoğunlaşması ya da karalama çalışmaları yürütmesi üzerine gördüğü şeylere dayanamayan Serter, yaptığı paylaşımda, ‘gıy gıy gıy… yettiniz be’ ifadelerine yer verdi.

48 yaşındaki ünlü sunucu Öykü Serter, şimdilerde YouTube üzerinden yayınlanan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü ile karşımıza çıkıyor bildiğiniz gibi.

Daha öncesinde İşte Benim Stilim, Biri Bizi Gzetliyor, Rising Star Türkiye gibi pek çok yarışmayı sunan Serter, sosyal medyayı da son derece aktif kullanan isimler arasında.

Geçtiğimiz günlerde Muherrem İnce hakkında yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Öylü Serter, herkesi şoke etmişti.

Kısmetse Olur’dan elenen Yeliz’in, Erol’a söylediği sözleri uyarlayan Öykü Serter’in bu paylaşımı bir hayli dikkat çekmişti.

Ünlü sunucunun tek tepkisi elbette ki yalnızca İnce’ye olmadı. Sosyal medyada eleştirel yorumlarını esirgemeyen Öykü Serter, diğer siyasileri de hedef aldı.

İYİ Parti’den istifa eden eski TBMM üyesi Yavuz Ağıralioğlu’nun “Kılıçdaroğlu’na oy vermeyeceğim” sözlerine sinirlenen Serter, alıntıladığı paylaşıma “Ya hadi ya hadi yürü git hadi…gıy gıy gıy…yettiniz be…” yazdı.

Serter, ardından Muharrem İnce’yi etiketleyerek attığı “Nankörsünüz ancak buna yararsınız ve bu kadarsınız.” paylaşımı ile konuşulmaya devam etti.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda buluşalım! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir