Dilan Polat’ın Lüks İçindeki Hayatının Perde Arkasında Yaşanan Dram Dolu Hikâyenin Detayları

Lüks içindeki yaşantısıyla sosyal medyanın ayarlarıyla oynayan Dilan Polat’ın hayatının bambaşka bir yönünü irdeleyeceğiz bugün. Hayatının sadece şatafatlı dönemine tanık olduğumuz Dilan Polat’ın bugünlere nasıl geldiği ve çocukluğunda yaşadığı aile dramına dair kimsenin bilmediği detayları konuşacağız…

Dilan Polat hem bir sosyal medya fenomeni hem de güzellik sektöründe onlarca şubesi olan biri. Doğum fotoğrafçılığıyla başladığı kariyerini yarıda bırakarak güzellik merkezi açan ve kısa süre içerisinde büyük bir yükseliş yaşayan Dilan Polat’ın şatafatlı bir hayatı var şu an.

Yaptığı abartılı paylaşımlarla lüks hayatını gözler önüne seren ve her defasında “Görgüsüz” ve “Sonradan görme” gibi yorumların muhatabı hâline gelen Dilan Polat’la ilgili hâliyle merak edilen birçok detay var. Henüz daha çocukken babası annesini öldüren Dilan Polat’ın sonrasında neler yaşadığını ve bugünlere nasıl geldiğini konuşalım biraz.

Dilan Polat ve Sıla Doğu, aslında varlıklı bir aileye mensup. Babaları petrol işinden oyuncak işine birçok sektörde faaliyet gösteren, ticaret işiyle uğraşan bir iş insanıymış. Beyninde tümör olan ve çeşitli ataklar yaşayan babalarının annelerini öldürmesiyle birlikte Dilan Polat’ın hayatı tamamen değişmiş.

Cinayetin yaşandığı o gece, Dilan Polat ve ablası Sıla Doğu evin üst katındaki odalarında uyuyormuş. Küçük kardeşleri Can ise annesi ve babasının yanında, karşı koltukta uzanıyormuş. Babası geçirdiği cinnetin ardından ruhsatlı silahıyla eşini 14 el ateş ederek öldürmüş.

Bu yaşanan korkunç olayın ardından silah seslerini duyan ve “Anne” diyerek çığlık atan iki kardeş de aşağı koşmuş ve annelerini kanlar içerisinde görmüşler. 10’lu yaşlardaki iki kız kardeş, annelerinin üzerlerindeki kanı ketçap sanmış. Tabii anneleri ne yazık ki orada hayatını kaybetmiş.

Annelerinin ölümünün ardından büyük bir travma yaşayan, babalarıyla ve ailesiyle görüşmek istemeyen üç kardeş, annelerinin babasının; dedelerinin yanına yerleşmiş.

İzmit’ten İstanbul’a gelen üç kardeş, dedelerinin evinde teyzeleri ve kuzenleriyle birlikte yaşamaya başlamış. Bir gecede hem annesini hem de babasını kaybeden Dilan Polat, çok büyük bir travma yaşamış tahmin edeceğiniz üzere.

Dilan Polat ve Sıla Doğu uzun süre babalarıyla görüşmese de Sıla Doğu bir süre sonra babasını affetmiş. Dilan Polat, “babasının annesini kasıtlı öldürmediği ortaya çıktığı için kısa süre sonra cezaevinden çıktığını” açıklamıştı geçtiğimiz günlerde… Ardından üç kardeş bir süre Batman’da, babalarının yanında yaşamaya başlamış ancak Dilan Polat içerisindeki o öfkeyi aşamadığı ve babasının geçirdiği nöbetlerden korktuğu için İstanbul’a dönmüş.

Hayatını dayısının, teyzesinin ve dedesinin destekleriyle devam ettiren Dilan Polat, ardından şu anki eşi Engin Polat ile tanışmış. Henüz 17 yaşında evlenen Dilan Polat, evlenebilmek için babasının rızasına ihtiyaç duymuş. Henüz 19 yaşında olan Engin Polat, varlıklı bir aileden gelmiyormuş.

Gencecik yaşta evlenen çift, maddi açıdan zor günler geçirmiş. Kirada oturan Dilan Polat’a ve Engin Polat’a; Dilan Polat’ın dayısı maddi olarak destek olmuş. Engin Polat bir yerde çalışırken, Dilan Polat da doğum fotoğrafçılığı yapmaya başlamış.

Eşi Engin Polat’tan photoshop yapmayı öğrenen ve kızı Nilda’yı uyuttuktan sonra uzun süre çalışan Dilan Polat, Engin Polat battıktan sonra babasından kalan bir evi satarak güzellik merkezi açmaya karar vermiş.

O sırada Engin Polat başka bir sektörde iş yapıp, iyi paralar kazansa da bir günde çekler nedeniyle batmış. Çift, bir anda parasız kalmış.

Zaman zaman iniş çıkışlar yaşayıp, maddi zorluklar yaşasalar da Dilan Polat umudunu hiç kaybetmemiş. Güzellik merkezinin gitgide duyulmaya ve büyümeye başlamasıyla birlikte çiftin hayatı da bambaşka bir yöne evrilmiş.

Dilan Polat’ın söylemine göre bugünlere “Engin Polat’ın ticari zekası sayesinde” gelmişler. Dilan Polat, “Ben insanlara hizmet vererek büyüdüm. Güzellik merkezimi açtığımda fenomen değildim” sözleriyle aslında Dilan Polat Güzellik Merkezi’nin tam bir başarı hikâyesi olduğunu söylüyor…

“Dibi de en yukarıyı da gördüklerini” söyleyen Dilan Polat’ın bir gün içinde harcadığı binlerce lira ve bunu sosyal medyanın gözüne gözüne sokması hâlâ çok tartışılan ve dikkat çeken bir konu tabii…

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x